• Wpisów: 154
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 15:37
  • Licznik odwiedzin: 87 922 / 3189 dni
 
synonimmody
 
Pixie ღ La Vie:

*Zawieszam dodawanie wpisów.* Chwilowo zajmuję się kilkoma innymi rzeczami. A jak coś robię to musi być perfekcyjnie albo wcale.

Jak pewnie zauważyłyście (lub nie) ostatnio bardzo rzadko dodaję notki. Brak mi czasu. Przeglądam Wasz wpisy na bieżąco i mimo, że nie komentuję staram się czytać.

*Nie odchodzę stąd na zawsze*, ten blog jest częścią mnie. Poznałam wiele ciekawych osób, zwłaszcza ART Secret, z którą mam nadzieję się kiedyś zobaczyć w realu. Jesteś jak jakaś moja zaginiona siostra ;) Taki blog to naprawdę świetna sprawa.

Aktualnie trochę się wypaliłam, wrócę jak będę gotowa. Nie wiem kiedy to nastąpi, może za miesiąc, może za dwa czy później. Prawdopodobnie wtedy też zacznę wstawiać własne outfity i zdjęcia. Także nie skreślajcie mnie tak całkiem ;)

*Dziękuję za wszystkich obserwujących, znajomych, Wasze cudne komentarze i wpisy. Gdyby nie Wy to miejsce nie byłoby tak fajne.* :)

Życzę wszystkim udanych wakacji i masy pozytywnej energii! Wykonujecie tutaj kawał dobrej roboty. Nie zliczę nawet ile razy mi pomogłyście.

Postanowiłam umieścić u siebie tę notkę, ponieważ szanuję wszystkich, którzy śledzą mój blog i głupio by było zniknąć bez słowa.

*Dziękuję za uwagę.*

Pozdrawiam gorąco,
Pixie ღ La Vie
:*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego